Eesti Loomakaitse Selts kutsub osalema pikaajalises kampaanias

Eesti Loomakaitse Selts kutsub kõiki Eestimaa kodanikke, ettevõtteid, organisatsioone, riigiasutusi osalema seltsi poolt korraldatavas pikaajalises kampaanias.


Me elame tehnikasajandil. Igal kolmandal vastutuleval inimesel on mobiiltelefon näpu vahel, seda nii algkooli õpilastel kui ka vanaemadel-vanaisadel, rääkimata siis tööealistest inimestest. Iga päev leiutatakse maailmas uusi mudeleid, mis on ekstravagantsed ning kaasaegsed.


Eesti Loomakaitse Selts korraldab pikaajalist kampaaniat, mis on suunatud kahele aspektile. Juhtida ühiskonna tähelepanu keskkonna hoidmisele ehk kokku koguda kodudes ja kontorites kasutuna seisma jäänud mobiiltelefonid ning suunata need taaskasutusse. Teisest küljest suunata inimeste tähelepanu hättasattunud loomadega seonduvatele probleemidele, luues inimestele võimaluse annetada kasutatud mobiiltelefoni eest saadud raha heategevusse.


Eesti Loomakaitse Selts otsib asutusi, kes soovivad ning leiavad võimaluse levitada kampaaniainfot oma kohalike elanike seas kui ka asutusesiseselt. Kampaania käigus soovime Teie abiga koguda kokku kasutult seisma jäänud mobiiltelefonid (ka katkised) ning mobiiltelefonidest saadud tulu annetatakse Eesti Loomakaitse Seltsi tegevusteks (nt loomade abistamiseks, transportimiseks, ravimiseks jne).


Palun andke oma osalemissoovist teada aadressile:
merli.jurisoo@loomakaitse.ee ning me saadame Teile täpsemad juhised ning mobiiltelefonide kogumiskarbi (kogumiskoti) telefonide saatmiseks.

 


Teie osalemisele lootes.

Eesti Loomakaitse Selts

www.loomakaitse.ee